Getuigenis Geert Van Der Bruggen

geert-03.jpgBeste Wim,

Ik weet immers niet hoezeer ik je kan bedanken voor de prachtige begeleiding naar mijn grote droom “Ironman”. Nooit had ik gedacht dit te kunnen.

Een 3tal jaar terug, zowat 100kg sterk besefte ik dat ik iets moest doen aan mijn gezondheid en waarom geen triatlon, Je woont aan het Donkmeer en dat moet je toch eens proberen.

En zo deed ik mijn eerste triathlon. Al gauw werd een 1/4 een 1/2 en een 1/2 werd… . Na een Champagne feestje kwam klagenfurt uit de bus. Daar moest het gebeuren.

Ik kende je wel al een beetje Wim ,maar niet zo goed als nu en ik denk dat dit wederzijds is .

We startten al in januari met alles goed te plannen ,want met mijn druk leven , kok , restaurantje spelen en nog wat televisie werk ertussen door. Gingen we van start met als doel de finish te halen binnen de 12uur.

Week na week trainden we door, de zware weken en moeilijke trainingen stond je me bij en deed je soms mee. Je begeesterde me met verhalen over voeding, trainingen ,rusten, alcohol gebruik, want ja ik durfde wel eens goed door te zakken als kok.

En de vriendschap groeide, van twee verschillende werelden “koksportman”.

De grote dag naderde, met de nodige spekdooraderde peptalk, s’ochtends vroeg net voor de haan kraaide, start de D-day ,ontbijten ,No stress ,naar de start No- stress .De wissel binnen om alles te checken en naar de start bigstress.

Het schot en wij weg. Rustig ploeteren tussen 2700 mensen, fietsje op en daar gingen we voor 180km in heuvelend Oostenrijk. Drinken, eten en je amuseren net voor 2uur van de fiets binnen lopen ,een beetje lopen, 42km. Dat ging aanvankelijk goed maar na 20km was het beste eraf en gelukkig is dan je coach er om je te vertellen dat het niet meer ver is. Na 11u40 de laatste km (en die was nog ver). Uiteindelijk kom ik binnen met een tijd van 11uur50 en een hartslag van 135 gemiddeld, dolgelukkig dat je alles vergeet.

Thanks Wim.

Weet je wat ik de dag erna deed? Me inschrijven voor Zurich. Wim ik heb een volgend doel en zou het heel leuk vinden me terug te laten coachen door jou.

Groeten, Geert

Artikels die U misschien ook interessant vindt :

  1. Getuigenis Jean-Martin
  2. Getuigenis Bart Colpaert
  3. Getuigenis René
  4. Getuigenis Luc Verhelle
  5. Getuigenis van Jan