Epic ergomo studie : wim-mario

Mario Appermans was zo vriendelijk en open om zijn ergomo files door te sturen. Ik legde de mijne ernaast en vergeleek het één en het ander

de eerste grafiek vergelijkt gans de eerste rit. De blauwe lijn ( av 201 NP) ben ik en de gele Mario ( av 226 NP ). Ik heb telkens onze naam erbij geplaats wanneer we op kop zaten. Je ziet duidelijk dat in het begin ik op kop reed en Mario aan het meebollen is. Dan heeft hij ergens een technisch defectje gehad en moest hij even achtervolgen. Opvallend is dat sterke Mario op het einde toch redelijk veel werk verzette, terwijl ik al blij was dat ik kon volgen.

De tweede grafiek is onze wattage tijdens de passage over de Oesterdam van dag2. De eerste 4 minuten zat Mario ( gele lijn en 304 AP ) rustig in het wiel van Johan/Alain terwijl ik ( blauwe lijn en 254 AP ) enkele serieuze pieken uit de hoed moest toveren om aan te sluiten. Tussen de 6de en 7de minuut hield Mario effe de benen still, maar voor de rest waren zijn kopbeurten sterk. Mijn kopbeurten waren echt scherpe pieken, wat erop wijst dat ze niet zo lang duurden. Die van Mario waren stomper en dus langer. Jammer dat mijn eindjump er niet op staat. Ik had net iets te vroeg gecropt en was te lui om alles opnieuw te doen. De wattagepiek zou er toch niet op gekund hebben ! :-) . Totale gemiddelde van die 9km wind op kop 34.9 km/u.

ergo1.jpg

ergo2.jpg

Artikels die U misschien ook interessant vindt :

  1. Trainingsartikels : Ergomo grafiek de haas
  2. Interview Mario – Limburg 226
  3. Ergomo data van Peter Van peteghem classic
  4. Ergomo files Sterke peer / Halve Leiderdorp
  5. Ergomo file van UK winnaar

Comments Closed